Kopřivnický klub házené pořádal Mikulášské odpoledne!

08.12.2018

Sportovní hala Základní školy Emila Zátopka v Kopřivnici se stala v pátek 7. prosince dějištěm Mikulášského odpoledne. Klub házené Kopřivnice pořádal již 18. ročník této populární sportovní akce. 

Hlavním organizítorem turnaje byl společně s vedením klubu a trenéry mládeže Jan Martínek, který je zároveň jedním z trenérů úspěšné kopřivnické mládežnické líhně. Akce se v tomto roce stala také součástí projektu České unie sportu (ČUS) Sportuj s námi.

Na Mikuláše se také pečlivě připravili kopřivničtí házenkáři, kteří vyměnili dresy za kostýmy a snažili se více než stovce natěšených dětí udělat pravou Mikulášskou jízdu! Do jednotlivých aktivit Mikulášského odpoledne se mohli zapojit opravdu všichni- a to nejen sportovci! Nejprve probíhaly soutěže se sportovní tématikou. Po jejich skončení se rozdělíli všichni zúčastnění do družstev a zahráli si mezi sebou malou i velkou házenou. Nechyběla ani závěrečná exhibice, kterou obstaralo utkání rodičů a trenérů. Vrcholem nabitého pátečního odpoledne byla samozřejmě návštěva Mikuláše a čertů, kteří po zásluze obdarovali všechny děti bohatou nadílkou.