Kopřivnický klub házené pořádá Mikulášské odpoledne

07.12.2017

Sportovní hala Základní školy Emila Zátopka v Kopřivnici bude v neděli 10. prosince dějištěm Mikulášského odpoledne. Klub házené Kopřivnice totiž pořádá již 17. ročník této populární sportovní akce.

"Naším mottem je: Kdo přijde, ten hraje," uvedl za pořadatelský klub Jan Martínek, jenž je zároveň jedním z trenérů úspěšné kopřivnické mládežnické líhně. Akce se v tomto roce stala také součástí projektu České unie sportu (ČUS) Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je Deník.

Do jednotlivých aktivit Mikulášského odpoledne se bude moct zapojit opravdu každý - a to nejen sportovci, ale třeba i gurmáni.

"Nejprve budou probíhat soutěže se sportovní tématikou. Po jejich skončení se rozdělí mládežníci do družstev a zahrají si mezi sebou malou i velkou házenou," prozradil dále Martínek s tím, že chybět nebude ani závěrečná exhibice, kterou obstará utkání rodičů a trenérů proti dorostencům. "Během akce však proběhne i nesportovní soutěž rodičů o nejlepší mňamku a zajištěna bude i hudební produkce. Všem samozřejmě také zajišťujeme po celou dobu pitný režim," láká zájemce z Kopřivnice a okolí Martínek.

Na nedělní akci se představí všech osm mládežnických družstev oddílu kopřivnické házené a pořadatelé rovněž počítají s tím, že dorazí také neregistrované děti. Hrát se začne ve 14 hodin a všechny aktéry půjde přihlásit už o půl hodiny dříve. "Každý účastník od nás obdrží věcnou cenu, která bude překvapením, a dále je připravena tradiční mikulášská nadílka," uzavřel Jan Martínek.

Program

soutěže

hra mládežníků

utkání dospělých - trenéři versus rodiče (sraz mezi 15:30 - 16:00 hod)

mňamka

odměny pro účastníky soutěží

občerstvení pro trenéry

bufet bude otevřen

Zdroj: Novojičínský deník/Dalibor Tobola