Kopřivnickou halu ozáří špičkově obsazený turnaj O pohár PV OS KOVO Tatra! Účast zahraničních týmů slibuje atraktivní podívanou!

08.08.2018

Velice ostrá herní prověrka před startem nového extraligového ročníku 2018/2019 čeká na kopřivnické házenkáře, kteří vstoupí do nejvyšší tuzemské házenkářské soutěže v sobotu 8. září na domácí palubovce pikantním soubojem proti Plzni.

Ještě před začátkem další sezony čeká na svěřence trenérů Lubomíra Veřmiřovského a Jiřího Gřese pomyslný vrchol letní přípravy! Tím bude v pořadí jíž 57. ročník tradičního turnaje O pohár PV OS KOVO Tatra, který však má letos exkluzivní obsazení. Kdo se tedy na turnaji vedle domácích borců představí? V našlápnutém domácím turnaji se kopřivničtí házenkáři postupně utkají s předním maďarským celkem Balatonfuredi KSE, slovenským týmem HK Agro Topolčany a německým týmem HSG Freiberg! Klání s bezkonkurenčně nejdelší tradicí tak nabídne v souboji s mimořádně kvalitními soupeři jedinečnou podívanou!

Určitě se máme na co těšit! Přijďte náš všichni podpořit na tradiční turnaj o pohár Tatry a zároveň si užít atraktivní evropskou házenou!