Kopřivnickou halu ozáří čtvrtfinále play-off házenkářské extraligy! Buď u toho po osmi letech i ty!

20.04.2018

Čtvrtfinálová série hraná na tři vítězné zápasy bude již o tomto víkendu pokračovat na kopřivnické palubovce, přijďte fandit!

V prvních dvou zápasech čtvrtfinále play-off zvítězili lovosičtí Lovci a k úplné spokojenosti jim stačí jediná výhra. Konec série může přijít už v sobotu večer, ale poslední krok bývá leckdy ten nejtěžší, a tak Lovosice ještě rozhodně vyhráno nemají! Kopřivničtí házenkáři ze sebe zkusí vymáčknout to nejlepší a budou usilovat o vrácení série do Lovosic!

"Závěrečný krok bude velmi těžký. Kdybychom dělali takové chyby a měli podobné výpadky jako v neděli, bude to na venkovním hřišti smrt, " konstatoval po nedělním utkání lovosický kouč Milan Berka.

"Sice jsme prohráli oba zápasy, ale ověřili jsme si, že Lovosice jsou hratelné. Doma uděláme pro úspěch maximum. Nejprve bychom chtěli hrát doma i v neděli a potom bychom chtěli sérii vrátit zpátky do Lovosic," vyjádřil se minulý víkend Lubomír Veřmiřovský.

Kopřivničtí házenkáři se tak již tuto sobotu od 18 hodin budou na vlastní palubovce snažit o to, aby série hraná na tři vítězná utkání pokračovala i v neděli, kdy by se hrálo čtvrté utkání taktéž od 18 hodin!

Na čtvrtfinále play-off s Lovosicemi zve všechny fanoušky Honza Holbein!

"Zápasy s Lovosicemi jsou vždy vyrovnané a dramatické. První dvojzápas PLAY-OFF v Lovosicích nám nevyšel podle představ. Chtěli jsme alespoň v jednom ze zápasů bodovat.
První zápas byl z našeho herního projevu poměrně nervózní, uvolněná hra přišla až v posledních 20 minutách utkání.
Do druhého zápasu jsme pak vletěli s maximální energií, což Lovosice nejspíš překvapilo a naše chuť po vítězství byla znát. Vyrovnaný stav se držel až do 45. minuty zápasu, bohužel nám na závěr nevyšla koncovka.
V obou zápasech jsme si však ověřili, že Lovosice jsou hratelný soupeř, který má tým postaven na pár osobnostech (Motl, Bouček, Klimt, Landa a Adamík). Naše výhoda je rozložení sil v útoku a nyní to vše bude podpořeno domácím prostředím a kotlem našich fanoušků. My už nemáme co ztratit, chceme si hru maximálně užít a poprat se za Kopr. Tímto chci pozvat všechny Kopřivnické fanoušky na sobotní zápas, aby nás ve vypjatých situacích podpořili a abychom si společně na domácí půdě mohli užít skvělou atmosféru PLAY-OFF!"

Neváhejte a přijďte podpořit kopřivnické házenkáře a pomozte jim v hale vytvořit atmosféru pravého PEKLA! Přijďte si po osmi letech vychutnat vzrušující atmosféru play-off! Všichni víme, o co bojujeme! Vytvořme ohlušující atmosféru a pojďme Lovosicím ukázat, že umíme doma vytvořit stejně dobrou, ne-li lepší atmosféru!