Kopřivnické medailové žně. Mladší žáci vezou pohár z Horké nad Moravou

01.09.2021

Po mužích a starších žácích oslavili prvenství  také mladší žáci, kteří bez jediné prohry kralovali na turnaji v Horké nad Moravou! Turnaj hodnotí trenér Petr Zeman.

"Mladší žáci se zúčastnili turnaje v Horké nad Moravou. Turnaj byl z důvodu nepříznivého počasí přesunut do Senice nad Moravou do haly. Naši borci a borkyně se utkali ve skupině s Holešovem, Horkou a Uničovem. Skupinu jsme vyhráli a čekali jsem na soupeře, kterým měl být vítěz druhé skupiny. Vítězství ve druhé skupině vybojovala Centrum Haná, se kterou jsme se utkali o prvenství v celém turnaji. Ctižádosti, bojovností a plněním pokynů trenérů jsme centrum Hanou porazili a ovládli jsme tento turnaj. Na týmu je vidět postupné zlepšování a hlavně síla kolektivní hry. Opět musím poděkovat rodičům, kteří přijeli své děti podpořit a také přepravit na tento turnaj."

Sestava a počet vstřelených branek v turnaji: Viktorie Kalužová 2, Marek Štěpán 10, Tadeáš Hawkins 7, Nikolas Trunečka 1, Tomáš Novotný 0, Lukáš Böhm 1, Alexandr Dryák 2, Dominik Zrunek 2, Dominik Zeman 7, Filip Vaďura 1, Filip Husar 2, Michal Polášek 7, Jan Daňhel 2. Talentem turnaje za KH ISMM Kopřivnice byl vyhlášen brankář František Juřena! Všichni byli platnými členy týmu a zasloužili se o konečný výsledek. 

JSME JEDEN TÝM!