Kopřivnické házenkáře čekají herní prověrky před startem nejvyšší tuzemské házenkářské soutěže!

07.01.2019

V plné přípravě na pokračování házenkářské extraligy jsou hráči KH Kopřivnice, kteří již tuto středu absolvují první přípravné utkání. 

Se skvělým šestnáctibodovým ziskem půjdou do zbylých osmi utkání základní části extraligového ročníku 2018/2019 házenkáři Kopřivnice, kteří už po vánočních svátcích poctivě ladí formu na pokračování nejvyšší soutěže.
Soubor Lubomíra Veřmiřovského vstoupí zpátky do extraligového pokračování v sobotu 26. ledna, kdy bude na domácí půdě hostit celek Brna.

Před extraligou, která začíná o posledním lednovém víkendu, sehrají házenkáři KH Kopřivnice několik přípravných utkání. Ve středu 9. ledna se od 18:45 utkají doma s týmem TJ Cement Hranice, v sobotu 12. a neděli 13. ledna se představí na kvalitně obsazeném turnaji v Povážské Bystrici, kde se kromě domácího výběru představí také Jičín a Nové Zámky. O týden později 19. ledna pak Kopřivnici od 17:00 hod čeká trhák přípravy a vysoce kvalitní mezinárodní konfrontace s rumunským družstvem Baia Mare, které jsme měli možnost vidět v EHF Champions League! Těsně před začátkem ligy pak Kopřivnici ještě čeká přátelské utkání s regionálním rivalem z Frýdku-Místku, kterým by mělo přípravné období na nejvyšší soutěž vyvrcholit.

Jedním z našich cílů bylo vrátit klub do házenkářské Evropy. A jak jsme slíbili, tak plníme! 

Do Kopřivnice totiž přijede další velice zajímavý evropský soupeř. Na palubovku kopřivnických házenkářů zamíří bývalý účastník prestižní házenkářské Ligy mistrů a špičkový rumunský celek Baia Mare!
Vysoce kvalitní mezinárodní konfrontace, která slibuje jedinečnou a nezapomenutelnou podívanou, čeká kopřivnické házenkáře! Naši borci se v rámci přípravy utkají s bývalým účastníkem nejlepší klubové soutěže světa! Bezesporu největším lákadlem pro diváky bude v přípravném období právě mezinárodní duel s rumunským družstvem Baia Mare, které všichni fanoušci té nejlepší evropské házené mohou znát ze strhujících bojů EHF Champions League! 

Účastník nejvyšší rumunské soutěže dosáhl v době svého působení v nejprestižnější klubové soutěži starého kontinentu na řadu výborných výsledků. Mezi ně určitě patří výhra na domácím i venkovním hřišti s předním makedonským celkem Metalurg Skopje, v jehož řadách v minulosti působili i členové makedonského reprezentačního výběru, což byl v podstatě po dlouhá léta kompilát dvou vyhlášených makedonských klubů Metalurg a Vardar Skopje. Dále přidal remízu se švýcarským šampionem Kadetten Schaffhausen a s dánským klubem Skjern, který o dva roky později vyřadil ze hry o závěrečný turnaj Final4 maďarský velkoklub Telekom Veszprém! Za zmínku také určitě stojí výhra nad ukrajinským mistrem Motor Záporoží, který se stejně jako švýcarský Schaffhausen pravidelně účastní bojů EHF Champions League! Trhák přípravy odehrají kopřivničtí házenkáři v sobotu 19. ledna od 17:00 ve sportovní hale ZŠ Emila Zátopka. 

Ano, takový tým přijíždí na naši palubovku a my bychom Vás tímto rádi srdečně pozvali na přátelské utkání s účastníkem nejvyšší rumunské soutěže! Určitě se máme na co těšit! Přijďte náš všichni podpořit na tento našlápnutý zápas a zároveň si užít atraktivní evropskou házenou! Jsme jeden tým! 

Vstupné na zápas je 20 Kč.