Kopřivnické házenkáře čeká tvrdý boj! Dorazí pražská Dukla

19.02.2020

Kopřivničtí házenkáři přivítají v 19. kole Strabag Rail extraligy pražskou Duklu, která zažívá skvělou jízdu českou extraligou i pohárovou Evropou! 

Předposlední domácí zápas základní části a hlavně jeden z nejtěžších soupeřů. To čeká na házenkáře KH ISMM Kopřivnice již tuto sobotu v rámci 19. kola Strabag Rail extraligy!

Kopřivničtí házenkáři mají za sebou snový vstup do jarní části mistrovské sezóny. Porážku naposledy kopřivničtí házenkáři zažili 14. prosince s Karvinou, od té doby odehráli všechny soutěžní zápasy bez porážky!

Teď ale do Kopřivnice přijíždí bronzový celek loňské sezóny a účastník evropských pohárů - tým HC Dukla Praha.

Pražané si stejně jako v loňské sezóně i letos věří na boj o medaile!
A nutno podotknout, že zcela oprávněně! Tým bývalých vynikajících českých reprezentantů Daniela Čurdy a Václava Vraného totiž v dosavadním průběhu sezóny jasně ukazuje, že může útočit hodně vysoko! Dukla z dosavadních osmnácti odehraných zápasů dokázala vytěžit skvělý 27 bodový přísun a je aktuálně druhým nejvýše postaveným týmem tabulky!

Kopřivnické házenkáře tak čeká velice těžký souboj s velmi silným protivníkem, a proto budou potřebovat maximální podporu od každého z VÁS!

Atraktivní duel s historicky nejúspěšnějším celkem bývalého Československa je na programu již tuto sobotu od 19:00 hodin! 

Přijďte nás podpořit v tomto těžkém zápase a zároveň si užít atraktivní podívanou! Budeme potřebovat maximální podporu od každého z Vás, věříme, že se na Vás a vaše hlasivky, bubny, řehtačky a další báječný arzenál, co sebou nosíte, můžeme v sobotní bitvě plně spolehnout!

Předzápasové ohlasy


Lubomír Veřmiřovský, trenér KH ISMM Kopřivnice: "V sobotu nás čeká super těžký zápas s pražskou Duklou, která jednoznačně stvrdila postup do dalších kol evropského poháru a tím potvrdila i svou kvalitu. Dukla si zakládá souhru na dobré obraně s výborným přechodem do útoku, kde má obrovský střelecký potencionál v Klímovi, který je dnes opravdu jedna z nejlepších spojek české extraligy, ne - li vůbec nejlepší. Na zápas se celý týden maximálně připravujeme, pokud budeme poctivě a dobře bránit, máme šanci se porvat o body."

Martin Střelec, křídlo KH ISMM Kopřivnice: "V předposledním domácím zápase základní části přivítáme Duklu Praha, jednoho z kandidátů na medaili. Dukla se může spolehnout na výborné výkony brankáře Tomáše Petržely, vynikající souhru s pivotem a rychlým přechodem do útoku. My se musíme koncentrovat na naši hru a vyvarovat se zbytečným chybám, které by mohla Dukla jednoduše trestat. Můžeme se spolehnout na podporu našich skvělých fanoušků, kteří nám pomůžou k zisku dvou bodů."

Daniel Čurda, trenér HC Dukla Praha: "Venkovní utkání v Kopřivnici je jedno z nejtěžších, domácí i letos ukazují, že jednoznačně patří do první šestky. A tam dokáže každý porazit každého. My se na zápas těšíme, jsem přesvědčený, že se bude jednat o kvalitní souboj. Oba týmy dokážou střílet hodně branek a já si myslím, že klíčem k úspěchu bude obrana s brankářem. Ten, kdo dokáže eliminovat útočné aktivity soupeře, by mohl uspět. Kopřivnice zajímavě posílila, má hráče z reprezentačních týmů Chile a Portorika, kteří jsou velice nebezpeční, a navíc má dobře zdvojené posty. Budeme si muset dát pozor na souhru s pivotem a být agresivní v soubojích jeden na jednoho, protože na tom je styl Kopřivnice založený. Každopádně věřím, že bude super atmosféra. Jedeme se poprat o vítězství, které by nás drželo na druhé pozici."

David Šůstek, levá spojka HC Dukla Praha: "Do konce základní části zbývá pár posledních kol a my chceme získat body, kde to jen půjde. Jedeme do Kopřivnice, která na jaře ještě neprohrála. Čekáme rychlé tempo a těžký zápas. Kopřivničtí nám nedají nic zadarmo."