Kopřivnické házenkáře čeká poslední domácí zápas v tomto roce!

10.12.2018

V rámci 13. kola házenkářské Strabag Rail extraligy naši borci přivítají v atraktivním derby Frýdek Místek, který stejně jako naše družstvo bojuje o účast v elitní osmičce! 

Na velkou bitvu mezi dvěma týmy, které letos chtějí proniknout do bojů divácky atraktivního play-off, dojde ve 13. kole házenkářské Strabag Rail extraligy! Ve sportovní hale ZŠ Emila Zátopka si to ve středu mezi sebou rozdají kopřivničtí házenkáři s Frýdkem-Místkem, mimo jiné zároveň sousedé v tabulce!

Loni osmý tým soutěže vstoupil do nové házenkářské sezóny s vysokými ambicemi! Frýdečtí totiž chtějí postoupit do play-off a proniknout mezi nejlepší čtveřici, která se bude dělit o medaile! Frýdečtí házenkáři v čele s velezkušenným trenérem Jiřím Kekrtem mají sezónu skvěle rozjetou. Frýdečtí se na podzim prezentovali velice dobrými výkony a nyní se již pátým kolem v řadě nesou na vítězné vlně! Formu skvěle rozjetého Frýdku-Místku, který od 11. listopadu neokusil hořkost porážky, nyní prověří právě naši borci, které tak čeká enormně těžký konec letošního roku. V posledním utkání tohoto roku totiž budou kopřivničtí házenkáři zajíždět do divácky nabité haly v Zubří, kde je čeká další těžká šichta!

Po rozhodnutí soutěžní komise ČSH, která rozhodla o kontumaci utkání SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná ve prospěch týmu Frýdku-Místku kvůli neoprávněnému startu reprezentanta Nicolase Noworyty, mají hosté v tabulce házenkářské Strabag Rail extraligy o dva body víc než kopřivničtí házenkáři! Je tak jasné, že ve středu se strhne boj o nesmírně cenné body, které mohou být klíčové pro postup do play-off!

Co očekává od středečního zápasu trenér Lubomír Veřmiřovský?

"Je před námi velice těžké derby. Ve středu přivítáme Frýdek-Místek, který se zvednul a již pět kol se nese na vítězné vlně. Soupeř disponuje vynikajicím mančaftem. Ať už se jedná o křídla, spojky, pivoty nebo brankáře. Navíc tým vede zkušený Jiří Kekrt, což asi mluví za vše. Přepokládám, že Frýdek přijede hodně nahecovaný. My musíme připravit kluky tak, aby šli do zápasu s maximálním nasazením. Bude se jednat o televizní utkání, takže svou roli bude určitě hrát i nervozita. Očekávám tedy složitý zápas. Chtěli bychom požádat všechny naše skvělé fanoušky, aby nás na tento veledůležitý zápas přišli podpořit, protože tento duel bude klíčový pro postup do play-off!"

 A co očekává od zápasu s regionálním rivalem hráč Adam Očkovič?

"Máme před sebou těžký zápas s Frýdkem-Místkem, ve kterém bude rozhodovat prakticky každý balón. Nemůžeme si dovolit zbytečné chyby v podobě neproměněných vyložených šancí, jak tomu bylo teď ve Veselí. Od zápasu očekávám velice bojovný výkon od obou stran. Dopředu nás požené výhoda domácího prostředí a skvělá kulisa od fanoušků."

Přijďte se za námi ve středu na halu podívat a povzbudit nás! Všichni víme, o co bojujeme! Ve středu musíme vyvolat požár v hledišti! Při velice těžkém duelu budeme potřebovat osmého hráče na hřišti, přijďte fandit! JSME JEDEN TÝM!