Kopřivnické házenkáře čeká pikantní derby v Hranicích!

02.11.2018

Již tuto sobotu budou kopřivničtí házenkáři zajíždět na horkou půdu Hranic, kde se budou chtít rehabilitovat sami sobě i svým věrným fanouškům za středeční nepovedený výkon s Jičínem!

Kopřivnické házenkáře však čeká velice těžká šichta. Hranice jsou doposud na domácím hřišti stoprocentní a již tři kola se nesou na vítězné vlně. Házenkáři Hranic odehráli svůj poslední duel ve středu v Novém Veselí, kde soupeři připravili první domácí porážku sezony, sami zvítězili potřetí v řadě, a co víc - v tabulce extraligy se posunuli na třetí místo. Hranice tak budou v sobotním utkání s našimi borci usilovat o čtvrtou výhru v řadě!

"Bude to takové vyhrocené derby. Nebude to jednoduché, poté co Kopřivnice prohrála doma s Jičínem, bude chtít body získat zpátky. Uděláme vše pro to, aby se jí to nepodařilo," vyjádřil se před utkáním kouč Hranic Libor Hrabal.

A co nám před sobotním derby s rozjetými Hranicemi řekli trenér Lubomír Veřmiřovský a hráč David Jonák?

Lubomír Veřmiřovský, trenér KH Kopřivnice: "V Hranicích nás nepochybně čeká velice těžký zápas, protože tam se většinou nevyhrává, což potvrzují i dosavadní výsledky. Hranice doma dokázaly porazit Brno, Lovosice, Duklu, Litovel a na domácím hřišti zůstávají stoprocentní. V posledním kole také připravily první domácí porážku Novému Veselí a vyhouply se tak na třetí místo v tabulce, takže opravdu před námi stojí velice silný soupeř. Budeme se také muset připravit na velezkušeného brankáře Pepu Kučerku, kterého nesmíme nechat rozchytat. Máme dva dny na to, abychom se co nejlépe připravili a poprali se o vítězství, věřím, že podáme diametrálně odlišný výkon oproti středečnímu utkání."

David Jonák, spojka KH Kopřivnice: "V sobotu zajíždíme do Hranic, které se prezentují atraktivní házenou se stabilně chytajícím Pepou Kučerkou v bráně. Nám se nepovedlo středeční utkaní proti Jičínu, kde jsme jednoduše nedělali to, co jsme si před zápasem řekli. Do Hranic ale jedeme s čistou hlavou, porveme se o dva body a na hřišti necháme vše, jako v každém zápase."

Pokud máte tu možnost, přijeďte se v sobotu za námi do nedalekých Hranic podívat a povzbudit nás! Vaše bubny a hlasivky budeme moc potřebovat! Při velice těžkém duelu potřebujeme osmého hráče na hřišti a tím jste Vy fanoušci se svou bouřlivou podporou! Jsme jeden tým!