Kopřivnické házenkáře čeká boj o postup na závěrečný turnaj Final4, přijďte fandit!

18.12.2017

Definitivní tečku za rokem 2017 udělají kopřivničtí házenkáři již tuto středu, kdy se od 18.00 představí v odvetě čtvrtfinále Českého poháru s Novým Veselím. 

K postupu mezi nejlepší českou čtveřici budou muset v těžké odvetě vyhrát minimálně o čtyři branky. Pokud přitom soupeře udrží na maximálním počtu 28 branek bude jim stačit právě i výhra o čtyři góly. V případě totožného výsledku jako v prvním duelu, přijdou ihned na řadu sedmimetrové hody. Každá kopřivnická výhra o pět a více branek pak posouvá Veřmiřovského soubor právě na Final Four. Jeho hostitelem bude tentokrát Cheb (27. - 28. ledna 2018).

Házenkáři Kopřivnice odehráli před 14 dny v bouřlivé ZDT Aréně první čtvrtfinálový duel.  Házenkáři Nového Veselí se v úvodním duelu čtvrtfinále Českého poháru opřeli o výhodu domácího prostředí a do odvety půjdou s náskokem v zádech. Konečná výhra Nového Veselí o čtyři branky 33:29 dává celku z Vysočiny slušnou naději do odvety. Zatímco v extralize se letos vede lépe našim házenkářům, v prvním čtvrtfinálovém zápase měli navrch hráči Nového Veselí, kteří tentokrát byli na koni. Již v prvním poločase si vypracovali mírný náskok a do přestávky šli s výhodou dvou branek. Také po změně stran se hráčům Sokola dařilo své vedení udržovat a nejen to. Po dalších brankách jej ještě navýšili a nakonec se radovali z vítězství 33:29. Veřmiřovského celek si tak přivezl do domácí odvety již zmíněné čtyřgólové manko.

"Čeká nás strašně těžký zápas, protože Nové Veselí se bude rvát o postup. Zkusíme ale udělat všechno pro to, abychom si zahráli na Final Four. Pokud by se nám to povedlo, tak by to pro nás byl opravdu vydařený podzim," řekl trenér KH Kopřivnice Lubomír Veřmiřovský. 

"Jedeme zabojovat o účast ve Final four, je to letošní poslední zápas, necháme tam všechno. Ačkoliv máme čtyřbrankový náskok, chceme i v Kopřivnici vyhrát. Spoléhat na to, že máme nahráno, je velice ošidné," konstatoval trenér Nového Veselí Pavel Hladík.

Kopřivničtí házenkáři budou ve středeční pohárové odvetě nepochybně chtít navázat na skvělý výsledek z posledního vzájemného měření sil, které hned tři dny po úvodním utkání čtvrtfinále ČP proběhlo v rámci 12. kola extraligy.  Kopřivničtí házenkáři tehdy po famózním výkonu porazili před výtečnou diváckou kulisou nepříjemného soupeře z Vysočiny 28:21 a radovali se tak z druhé výhry v sezóně nad tímto soupeřem.

K největším oporám našeho sobotního soupeře patří nejlepší pravé křídlo extraligy a nejlepší střelec Nového Veselí Jakub Štěrba, který má na svém kontě 69 vstřelených branek. Dále nesmíme zapomenout na mladou dvoumetrovou spojku Davida Melichara (ročník 1995), který je druhým nejlepším střelcem Nového Veselí s celkovým počtem 47 vstřelených branek. Trenérem celku je zkušený Pavel Hladík. 

Kopřivnické házenkáře čeká k účasti na vyvrcholení Českého poháru ještě těžká šichta! Přijďte podpořit kopřivnické házenkáře, kteří již tuto středu budou bojovat jako lvi o postup na závěrečný turnaj Final4! Při velice těžkém duelu budou potřebovat osmého hráče na hřišti a tím jste Vy fanoušci se svou bouřlivou podporou! Ve středu musíme opět vyvolat požár v hledišti!


Jsme jeden tým, My a VY!


Rádi bychom Vás informovali, že během velké domácí bitvy o postup na závěrečný turnaj Final4 budou opět k dostání slosovatelné bulletiny!

Ve středu na házené si nezapomeňte koupit zápasový bulletin! Cena jednoho zpravodaje činí pouhých 5 korun a každý z nich bude samozřejmě opět slosovatelný! Tři šťastní majitelé bulletinů pak budou o poločase tradičně soutěžit ve střelbě na bránu z poloviny hřiště o lákavé ceny. Na jaké ceny se můžete tentokrát těšit? Soutěžit se bude o krásný klubový dresík do auta a láhev kvalitního vína Sauvignon 2015 unikátní edice KLUB HÁZENÉ KOPŘIVNICE!