Kopřivnické házenkáře čeká atraktivní televizní duel v Jičíně!

18.02.2019

Kopřivnické házenkáře již tuto středu čeká atraktivní televizní duel s házenkáři jičínského Ronalu! Souboj dvou týmů z popředí extraligové tabulky slibuje parádní házenkářskou podívanou! 

18. kolo nejvyšší tuzemské házenkářské soutěže zakončí televizní duel mezi Jičínem a Kopřivnicí! Přímý přenos bude v atraktivním čase vysílat od 20:15 kanál ČT4 SPORT!

Kopřivničtí házenkáři si v posledním kole házenkářské Strabag Rail extraligy skvěle vyšlápli na Lovosice. Kopřivnice porazila Lovosice na domácí palubovce díky výbornému druhému poločasu 30:23 a potvrdila tak povedený vstup do jarní části sezóny. V tabulce poskočili naši borci už na čtvrté místo a znovu si vylepšili svou pozici v boji o play-off. O víkendu měli kopřivničtí házenkáři volno a již tuto středu 20. února je čeká utkání na palubovce silného Jičína.


Výběr Petra Mašáta patří mezi týmy s nejlepší aktuální formou, o čemž svědčí šňůra čtyř vítězství v řadě či těsná porážka v posledním kole na horké půdě Nového Veselí, kde házenkáři z města pohádkového loupežníka Rumcajse prohráli v infarktovém souboji o třetí místo v tabulce nejtěsnějším rozdílem jediné branky! Kopřivnické házenkáře čeká nesmírně těžký zápas proti silnému soupeři, který je obzvlášť silný na domácím hřišti.

Předzápasové ohlasy:

Lubomír Veřmiřovský, trenér KH Kopřivnice: "S blížícím se play-off dojde na souboj mančaftů, které zažívají velice dobrou sezónu. Čeká nás težký duel se soupeřem, ke kterému máme ohromný respekt. Jičín hraje dynamickou házenou s perfektní obranou, za kterou působí výborný brankář Veverka. Také se opírají o skvěle hrajícího Šulce, který má rozhodovací schopnosti. Na pozici trenéra navíc působí Petr Mašát a od jeho příchodu udělal tým výkonnostní posun. Jičín nás doma na podzim dokázal porazit o osm branek a jasně tak prokázal svou kvalitu. Jako hráč ani trenér jsem za veškeré roky v Jičíně nevyhrál. Uvědomuji si, že to bude složité utkání, doufám, že tento televizní zápas bude ozdobou kola! Pokud chceme pomýšlet na úspěch, musíme podat maximálně koncentrovaný a bojovný výkon."

Adam Očkovič, spojka KH Kopřivnice: "Čeká nás přímý souboj o čtvrté místo v tabulce s dobře hrajicím týmem Jičína. Očekávám rychlou házenou z obou stran a také kvalitní obranu. Každopádně se pokusíme pro vítězství udělat vše a oplatit domácím vysokou prohru. Bude to jistě vyhecovaný zápas plný emocí." 

Petr Mašát, trenér HBC Jičín: "Čeká nás velmi těžký soupeř, který má na všech postech šikovné hráče s velmi dobrými rozhodovacími schopnostmi. Kopřivnice je silná v postupném útoku a dokáže udržet svůj herní styl po celých 60 minut hry. Pokud chceme pomýšlet na umístění v první čtyřce, musíme být v zápase s Kopřivnici stoprocentní. Pokud navážeme na kvalitní obranu z posledního zápasu v Novém Veselí, zlepšíme přechodovou fázi a úspěšnost střelby v postupném útoku, mohli bychom být úspěšní a budeme se radovat stejně jako na podzim, kdy jsme Kopřivnici dokázali porazit na jejich palubovce."


Ondřej Šulc, spojka HBC Jičín: "Tento zápas bude velice důležitý vzhledem k našemu cíli, kterým je postup do play-off nejhůře ze čtvrté pozice. Půjde vlastně o přímý souboj o čtvrté místo, což svědčí o tom, že diváci uvidí zajímavý a velmi bojovný zápas, ve kterém dle mého názoru budou rozhodovat pouze maličkosti. Nicméně my budeme věřit v silnou podporu našeho domácího publika, která dokáže být našim hnacím motorem!"

Rádi bychom Vás ještě jednou informovali, že na extraligový zápas do Jičína, který kopřivnické házenkáře čeká ve středu 20. února od 20:15 hod, mohou s mužstvem vyrazit členové fanclubu a fanoušci!

Klub jim nabízí dopravu spolu s hráči velkým autobusem. Jet na utkání může v klubovém autobuse až 30 fanoušků. Zájemci se mají hlásit Tomáši Hrnčárkovi (tel.: 732 115 241). Cena za dopravu je 50,- Kč za osobu, každý fanoušek si navíc sám platí vstupné na zápas. Odjezd je ve středu 20. února ve 14:00 hod od haly ZŠ E. Zátopka. 

Pokud máte čas a chuť, pojeďte nás povzbudit na těžký duel do Jičína! Budeme Vás potřebovat! Rozhodně to bude vysoce kvalitní zápas a boj se strhne o cenné body! Pojeďte nás podpořit! Děkujeme! Jsme jeden tým!