Kopřivnici čeká druhý domácí zápas sezony - přijíždí Valaši ze Zubří!

19.09.2018

Další šanci na ukořistění cenných bodů v extraligové soutěži budou mít kopřivničtí házenkáři, kteří se podruhé v sezóně představí před domácím publikem!

Kopřivničtí házenkáři dosáhli v minulém kole na opravdu cenný skalp, když po senzačním výkonu zdolali v regionálním derby házenkáře Frýdku-Místku 32:30. Kopřivničtí házenkáři budou chtít navázat na úvodní vítězství v sezoně už v sobotu, kdy doma přivítají v dalším atraktivním střetnutí favorizované Zubří.

Házenkáři zuberského Robe po skvěle rozehrané základní části bojovali v loňské sezóně o třetí místo a v tomto souboji nakonec těsně přetlačili Lovosice. Letos se chce tým, který do nové sezóny vede úspěšný trenér se zahraničními i reprezentačními zkušenostmi Dušan Poloz, opět pohybovat mezi špičkou a zároveň etablovat mladé hráče ročníku 1999 ve stabilním kádru A týmu. Podle vedení zuberského klubu se ale soutěž opět vyrovná a na špičce tabulky tak bude těsno. 

Házenkáři Zubří se loni mohli pyšnit úspěšným dorosteneckým výběrem, který sbíral vítězství téměř na každém kroku. Silný a úspěšný ročník teď částečně doplnil základní kádr seniorského týmu. Jedná se mládežnické reprezentanty - dvojčata Mizerovy, Michala Webera a Jiřího Dokoupila, do A týmu se měl zapojit i Tomáš Vlk, Lukáš Hybner, Ondřej a Vojtěch Čížovi a Filip Svoboda. Ze sousední Bystřice pod Hostýnem družstvo posílil nejlepší střelec první ligy Jiří Tiller, ze Zlína Jan Šáš a z Bratislavy Marek Korbel. V Zuberském dresu naopak v letošní sezóně fanoušci neuvidí talentovaného mladíka Matěje Klímu, který posílil Duklu Praha, ani Jakuba Doudu, který odešel do Plzně. Nedaleké Hranice pak angažovaly Zubřany Holiše, Menšíka a Padalíka.

Start nového ročníku Strabag Rail Extraligy se Zubří povedl. Valaši zajížděli v rámci prvního kola na půdu Litovle, kde nakonec slavili vítězství 27:22.  Ve druhém kole však házenkáři Zubří v prvním domácím utkání klopýtli. Plánovaná nedobytnost domácí tvrze tak padla hned na úvod. Extraligovým házenkářům Zubří se nepodařilo navázat na týden starý úspěch z Litovle a v premiéře před svými věrnými fandy podlehli Novému Veselí o dvě branky. Nyní bude Zubří se svou enklávou věrných fanoušků zajíždět na naši palubovku a po minulém zaváhání určitě bude chtít rozšířit své bodové konto v tabulce!

Co očekává od zápasů se Zubřím šéf kopřivnické lavičky Lubomír Veřmiřovský?


Lubomír Veřmiřovský, trenér KH Kopřivnice: "Za vítězství ve Frýdku-Místku jsme strašně moc rádi, protože nám to všem vlilo energii do žil. Nyní už se pečlivě připravujeme na sobotní derby se Zubřím, které bude divácky velice atraktivní. Do haly dorazí stejně jako v každém roce spousta fanoušků, takže se určitě máme na co těšit. Doufám, že nás přijde podpořit řada našich skvělých fanoušků a vyprodá se hala. Věřím, že budeme schopní zahrát dobrý zápas a porvat se o vítězství. Kluci ze Zubří jsou bojovníci, kteří dobře brání a tahají rychle dopředu, to znamená, že se budeme muset vyvarovat ztrát balónu, protože to bude důležité a klíčové. Každopádně budeme pokračovat v naší cestě, jsme zase o týden dál a chceme se opět posunout."


A jaké očekávání má kopřivnický rychlík Honza Hanus?


Jan Hanus, křídlo KH Kopřivnice: "Od utkání očekávám jako v každém zápase se Zubřím boj do poslední chvíle. Věřím, že se nám po nedělní výhře podaří zaplnit hala a naši skvělí fanoušci nás podpoří a pomůžou nám utkání dotáhnout do vítězného konce. Budeme to mít velmi těžké, protože Zubří doma prohrálo a určitě bude chtít svou prohru u nás odčinit. My jim ale nedáme nic zadarmo a popereme se o to, aby body zůstaly doma. Budeme potřebovat každý buben! My na hřišti necháme absolutně vše. Těším se na Vás!"


Přijďte podpořit kopřivnické házenkáře v souboji s bronzovým týmem loňské sezóny již tuto sobotu! Náročné zuberské publikum umí vytvořit úžasně pekelnou atmosféru, která patří u nás k tomu nejlepšímu, co může hlediště nabídnout. Pojďme jim ukázat, že to umíme stejně dobře, ne-li lépe! Budeme Vaši podporu potřebovat a věříme, že se na vás a vaše hlasivky, bubny, trumpety, řehtačky a další báječný arzenál, co sebou nosíte, můžeme ve svém druhém domácím představení plně spolehnout! Jsme jeden tým! 

Kup si na sobotním zápase se Zubřím zápasový bulletin a vyhraj mobilní telefon! 

Drazí fans, během sobotního duelu se Zubřím budou opět k dostání slosovatelné bulletiny! Cena jednoho zpravodaje bude i tentokrát symbolických 5 korun a každý z nich bude samozřejmě slosovatelný! V sobotu budeme soutěžit o mobilní telefon značky Mobiola!

Představujeme Vám českou značku Mobiola, která se zabývá vývojem a distribucí mobilních telefonu pro širokou škálu uživatelů. V portfoliu má Mobiola deset typů mobilních telefonů od pohodových jednoduše ale účelně vybavených pro seniory až k telefonu s vysokou kapacitou baterie vhodných pro hraní her či dlouhému brouzdání po webech a sítích.
U smart chytrých telefonů dbá firma na jedinečný design, který směle konkuruje světovým značkám, ale i u jednoduchých telefonů za příznivé ceny zákazníka jistě potěší jejich vybavenost.
Pro milovníky retra nabízí firma repliku telefonu, samozřejmě vybavenou pro dnešní běžné užívání včetně fotoaparátu. O tento telefon dnes taky budeme losovat.
Mobiola nabízí navíc záruku 3 roky na chytré telefony a rok záruku na displej.