Kopřivnice zvládla souboj o páté místo. Na hřišti Nového Veselí obrátila duel!

28.02.2020

Kopřivničtí házenkáři porazili v přímém souboji o páté místo Nové Veselí!

Souboj konkurentů zvládli lépe kopřivničtí házenkáři. V předehrávce 20. kola házenkářské extraligy v utkání o páté místo v tabulce potvrdili svou formu. Výběr Lubomíra Veřmiřovského, který od zimní pauzy vyhrál čtyři z pěti utkání, odvezl z Nového Veselí oba body za vítězství 26:25.Kvůli zraněním některých hráčů nastoupili házenkáři Kopřivnice proti Veselí v oslabené sestavě a v polovině zápasu prohrávali o tři góly.

"I když se někdo zraní, tak tam máme kvalitní náhrady. Kluci udrželi konstantně celý zápas to, co hráli. Přidal se k tomu gólman, a proto jsme vyhráli," těšilo kouče hostů Lubomíra Veřmiřovského.

Kopřivnice otočila skóre ve svůj prospěch čtyři minuty před koncem po parádním gólu Marka Bukovského a v přímém souboji o páté místo extraligové tabulky zvítězila 26:25.

Trenér Nového Veselí Pavel Hladík měl výtky k vedení zápasu. "Byli jsme v podstatě polovinu zápasu vyloučení. Musíme se na to podívat, protože se to hodnotí špatně. Mám z tohoto utkání velmi smíšené pocity a možná dobře, že byl v televizi."