Kopřivnice ve čtvrtek hostila kvalifikační turnaj ČSPL!

30.09.2017

Hodnocení utkání mladších žáků - kvalifikační turnaj ČSPL

Ve čtvrtek jsme se na domácí půdě zúčastnili kvalifikačního turnaje ČSPL za účasti pěti družstev, hrálo se systémem 2x15min. Našim cílem turnaje byla kvalifikace do ČSPL, kde nás čekaly čtyři zápasy.


Na turnaji jsme předvedli špatné, dobré, i výborné výkony. Vzhledem k tomu, že máme nové, ještě nezkušené hráče, vyzkoušeli jsme i herní situace za plného provozu, a i tohle je smyslem takových turnajů. Kluci předvedli i bojovnost a chtíč vyhrát získat hru na svou stranu. Někdy se zdálo, že to byl spíše nevýkon než výkon. Téměř vše bylo na půl plynu. Na hráčích byla vidět nervozita a to se projevovalo na naši hře. K tomu jsme přidali spoustu chyb (ztráta míčů, nepřesné nahrávky a hlavně neproměňování vyložených šancí). Ne, že by se kluci nesnažili, ale prostě se jim nedařilo dle našich představ. V tomto duchu se odehrál celý turnaj. Musíme se opravdu ponaučit a jít do každého zápasu naplno a s bojovností..

Musíme pochválit Samuela Jurdanova za jeho bojovnost a kterého bylo nejvíce na hřišti vidět..

Nejlepšími kopřivnickými střelci byl David Ošmera a Filip Foral..

Co musíme zmínit, pochvalu celému týmu v posledním utkání proti Ostravě. Skvělá obrana zmátla protihráče natolik, že třikrát byla odpískána pasivní hra. Naši protihráči nevěděli, co mají proti naší obraně hrát...škoda jen, že až v posledním zápase..

A proto nevěsme hlavu a pojďme BOJOVAT DÁLE..

Také děkujeme fanouškům a rodičům za jejich povzbuzování a dodání síly v turnaji!

Výsledky:

KH Kopřivnice - SKP Pepino FM 16:23 (8:13)

KH Kopřivnice - SKH Polanka 12:16 (6:9)

KH Kopřivnice - HCB Karviná 8:10 (4:6)

KH Kopřivnice - SOKOL Ostrava 8:12 (7:7)

Sestava a branky: Wünsch Petr, Rozsíval Adam 3, Gaži Matyáš, Jurdanov Samuel 8, Pitek Jakub, Hladil Hynek 5, Štěpán Jiří, Foral Filip 15, Janík Kristián 1, Příhoda Josef, Ošmera David 12, Mirozska Jan, Gavlas Lukáš

Trenéři: Tomáš Hývnar, Lumír Koval