Kopřivnice srazila Hranice a postupuje do play-off!

22.03.2021

Házenkáři KH ISMM Kopřivnice porazili na domácí půdě jednoznačně 30:21 Hranice a jeden zápas před koncem základní části si definitivně zajistili účast v play-off. Naopak Hranice o šanci na osmičku přišly a čekají je boje ve skupině o udržení. 

Kopřivnice vyhrála první poločas 13:10 a rozhodující náskok získala během desetiminutovky v úvodu druhé půle, kdy nastřílela šest neopětovaných gólů. Nejlepším střelcem byl s devíti brankami Jan Hanus, za hosty se trefil sedmkrát Jan Mucha. V tabulce patří Kopřivnici sedmé místo se stejným bodovým ziskem, jako má osmé Zubří. Deváté KP Brno a desáté Hranice jsou už bez šance na play-off.

"Byli jsme rychlejší, i proto bylo na straně soupeře tolik vyloučení. Přehrávali jsme Hranice rychlým útokem a dynamičtější házenou. Brankáři nám oba zachytali skvěle. Péťa chytil tři sedmičky, tak jsme ho tam nechali a on to za sebou zavřel. Celkově jsme ale podali dobrý, koncentrovaný výkon," pochválil svůj tým trenér Lubomír Veřmiřovský. 

Kopřivnice - Hranice 30:21 (13:10)

Nejvíce branek: Hanus 9, Bukovský 5/2, Střelec 4 - Mucha 7, Magrla 6/2, Zbránek 3. Rozhodčí: Filip Barták, Karel Hladký. Sedmimetrové hody: 7/6 - 5/2. Vyloučení: 2:7. ČK: Kozlovský, Brož (HRA).