KH Kopřivnice pomáhá! Přijďte na zápas s Hranicemi s plyšáky a hoďte je na hřiště!

19.02.2019

V sobotu na házenou s plyšáky! 19. kolo využije KH Kopřivnice k uspořádání charitativní akce!

V sobotním duelu vyzvou kopřivničtí házenkáři doma Hranice, a to v rámci 19. kola házenkářské Strabag Rail extraligy se startem v 18.00 hodin.

19. kolo házenkářské Strabag Rail extraligy využije KH Kopřivnice ve spolupráci s organizací "POMÁHÁME SRDCEM" k uspořádání charitativní akce, jejímž cílem je nasbírat co nejvíce plyšových hraček, které od diváků přistanou před začátkem utkání na palubovce! Klub společně s dětmi zajistí rychlé sklizení těchto hraček a poté půjdou veškeré hračky do prodeje. O prodej těchto hraček se postará přímo v centru města charitativní organizace. Výtěžek pak bude použit na nákup potřebných permanentních vstupenek na plavání, které budou darovány dětem do dětského centra! KH Kopřivnice proto prosí všechny návštěvníky sobotního zápasu, aby vzali s sebou na házenou plyšáky a naházeli je před začátkem utkání na hrací plochu!

Pro oba celky bude mít sobotní duel velký význam. Kopřivničtí házenkáři si totiž v posledním kole po výhře 30:23 vyšlápli na Lovosice a v tabulce se vyhřívají na čtvrtém místě. Kopřivnice tak potvrdila povedený vstup do jarní části sezóny a znovu si vylepšila svou pozici v boji o play-off. Házenkáři Hranic naopak podlehli v posledním kole Novému Veselí a jejich naděje na postup do play-off hodně zatuhly. Cementářům patří po 18. kolech desátá příčka v tabulce se čtyřbodovou ztrátou na osmé Valachy ze Zubří. Do konce základní části ještě Cementáři odehrají čtyři duely, pokud však chtějí pomýšlet na postup do elitní osmičky, měli by v nacházejících zápasech urvat body.