KH ISMM Kopřivnice vstupuje do čtvrtfinále play-off!

22.03.2022

Základní část je minulostí. Kopřivnice narazí ve čtvrtfinále play-off na Karvinou!

Nezapomenutelné vyvrcholení házenkářské sezony je tady! Kopřivničtí házenkáři zahájí svou pouť vyřazovacími boji již o tomto víkendu na půdě legendárního Baníku Karviná, tedy týmu, který je v letošní sezoně horkým favoritem na zisk mistrovského titulu. 

Série hraná na tři vítězná utkání začíná už v sobotu, druhý duel je pak na programu v neděli. Začínat se bude na palubovce Karviné, která v základní části nejvyšší házenkářské soutěže obsadila první příčku.

Finále. Na nic jiného jeden z nejslavnějších českých házenkářských klubů nemyslí. Baníku v loňské sezoně jen těsně unikl mistrovský titul a letos našlápnutý tým Michala Brůny po obsazení první příčky v základní části udělá vše pro to, aby ve finále nechyběl ani tentokrát. Kostru Karviné tvoří několik českých reprezentantů jako jsou Solák, Franc, Patzel a Užek. Po mnoha letech na zahraničních štacích se do Karviné vrátil také zkušenostmi otřískaný Jan Sobol. Více než stonásobný házenkářský reprezentant se k týmu loňského vicemistra znovu připojil jako hráč, ale i jako trenér mládeže. Přidáme-li k těmto pánům velezkušeného srbkého brankáře Nemanju Marjanoviče, máte tým jako víno, který je oprávněně pasován do role žhavého favorita na titul.

Nejlepším střelcem Karviné je talentovaný Vojtěch Patzel. Dynamická spojka má letos na kontě 151 vstřelených branek, což Vojtovi také přineslo druhé místo v tabulce nejlepších střelců ligy. Třiadvacetiletý reprezentant se smrtící ránou bude od letošního léta působit v Německu, bude hrát za VfL Lubeck Schwartau a netají se tím, že by se v Karviné rád rozloučil ziskem mistrovského titulu.

Z výše uvedeného vyplývá, že nás v boji o postup do semifinále play-off čeká soupeř z kategorie nejtěžších, a proto budeme potřebovat osmého hráče na hřišti! A tím jste VY NAŠI SKVĚLÍ FANOUŠCI se svou bouřlivou podporou!  Přijeďte nás na první dvě utkání do Karviné podpořit a zároveň si užít vzrušující atmosféru play-off!  Budeme Vaši podporu potřebovat a věříme, že se na vás a vaše hlasivky, bubny, řehtačky a další báječný arzenál, co sebou nosíte, můžeme v nejdůležitější části sezóny plně spolehnout! Společně jsme silnější!

Předzápasové ohlasy:

Aleš Chrastina, trenér KH ISMM Kopřivnice: "Ve čtvrtfinále play-off narazíme na Karvinou, která je jedním z top třech mančaftů, které se letos vyrýsovaly. Tím, že Karviná vyhrála základní část, tak je to v současné době nejlepší mančaft v naší soutěži, takže favorit této série je jasný. Nicméně my jsme nejenom s Karvinou, ale i s ostatními mančafty, které jsou v čele tabulky, odehráli vyrovnané zápasy. Už jsem někomu říkal, že je to sice taková fráze, ale míč je kulatý a stát se může všechno. My uděláme vše pro to, abychom se připravili tak, aby jsme to Karviné nejenom zkomplikovali, ale samozřejmě se pokusíme i postoupit.

Rozpis čtvrtfinále play-off:

so 26. 3. 18:00 HCB KARVINÁ - KH ISMM KOPŘIVNICE
ne 27. 3. 17:00 HCB KARVINÁ - KH ISMM KOPŘIVNICE
so 2. 4. 18:00 KH ISMM KOPŘIVNICE - HCB KARVINÁ
ne 3. 4. 18:00 KH ISMM KOPŘIVNICE - HCB KARVINÁ
so 9. 4. 18:00 HCB KARVINÁ - KH ISMM KOPŘIVNICE