Hodnocení zimního přípravného období mladších žáků!

01.03.2019

Zimní příprava našich mladých házenkářských nadějí se pomalu chýlí ke konci. Její průběh hodnotí tým trenérů mladších žáků!

Mladší žáci začali zimní přestávku na konci listopadu. Začala sice pauza zápasová, ale ne intenzivně tréningová. To jsme si v průběhu podzimní části uvědomili. Kluci trénovali 3x týdně, pauza byla akorát vánoční. Občas za námi na halu zavítali kluci z Trnávky, odehráli jsme přátelské utkání, které naše borce herně posunulo.
Během zimní přestávky jsme se zúčastnili třídenního turnaje v Polsku, jednodenního turnaje v Litovli a také jednodenního turnaje v Novém Jičíně.
I přestože máme ročníkově mladší hráče, jsme zdatným soupeřem, což dokazuje 4.místo v Polsku, 6.místo v Litovli a 3.místo v Novém Jičíně.
Kluci v rámci všestranného tréningu také absolvovali řízený tréning Bosu s velice milou trenérkou (v tom budeme pokračovat i v sezóně).
Plánované je ještě přátelské utkání s Novým Jičínem a také kluků milovaný teambuilding na hale. Zapojíme i rodiče, zhodnotíme zimní přestávku, jejich názory a postřehy jsou pro nás důležité.
Zimní přestávka obvykle bývá využita pro stmelení týmu a vlastně také jeho posílení. Novou posilou týmu je hráč, Jakub Štihel.
Kluci se díky turnajům herně posunuli, celkově se sehráli a tím udělali veliký pokrok. Velikou roli v tomto jsou právě odehrané turnaje.
Proto věříme, že se nám v jarní sezóně bude dařit a rodiče uvidí své děti vyhrávat častěji. Tímto chci také rodičům poděkovat za spolupráci s dopravou na turnaje. Bez jejich podpory a fandění by to ani nešlo.