Extraligoví házenkáři Kopřivnice postoupili v poháru

24.10.2017

Kopřivničtí házenkáři, kteří si v posledním zápase nejvyšší tuzemské házenkářské soutěže připsali další nesmírně cenný skalp v podobě výhry nad uřadujícím mistrem z pražské Dukly, zajížděli v neděli k pohárovému zápasu do Maloměřic.

SHC MALOMĚŘICE - KH KOPŘIVNICE 26:33 (11:16)

V Českém poháru bylo od úterka až do neděle na programu třetí kolo. Extraligoví házenkáři Kopřivnice jej zdárně překonali, když na palubovce Maloměřic vyhráli bez větší námahy rozdílem sedmi branek a mohou se tak těšit na čtvrteční los osmifinále.

"Zahráli si i kluci z lavičky. Soupeř byl sice celou dobu na distanc pěti branek, což může být zrádné, ale ve druhém poločase už jsme zápas víceméně kontrolovali. Postup pro nás byl povinností. Kluci k tomu přistoupili celkem svědomitě, takže spokojenost a jdeme dál. Uvidíme jestli k nám bude los příznivý nebo ne, protože se chceme dostat minimálně na závěrečné Final Four," konstatoval po utkání kouč extraligové Kopřivnice Lubomír Veřmiřovský.

Kopřivnici v období reprezentační přestávky čeká již tento čtvrtek v 18:30 přípravné utkání proti Zubří, které s náskokem dvou bodů kraluje extraligové tabulce.

"Chceme si otestovat některé věci, kterým se nyní o pauze věnujeme. Další týden už se pak budeme připravovat na Lovosice," připomněl trenér KH Kopřivnice Lubomír Veřmiřovský.