Dvě výhry v pátém kole! Starší žáci "B" porazili Frýdek-Místek i Krmelín!

03.11.2019

Povedené páté kolo mají za sebou kopřivničtí starší žáci "B", kteří oslavili výhru nad Frýdkem-Místkem a Krmelínem! Utkání hodnotí trenér Tomáš Hývnar.

KH ISMM Kopřivnice "B" - Pepino SKP Frýdek Místek "B" 25:11 (13:5)

Soupeř přijel v menším počtu hráčů a to byla mimo jiné naše výhoda. Vstup do utkání byl v plném nasazení, a proto jsme zaslouženě vedli 5:0! Regionální rival neměl žádnou šanci na jakýkoliv odpor. Hráči plnili taktické pokyny a do hry se dostali zcela všichni. Ve stejném tempu a nasazení pokračoval druhý poločas, a proto vznikl velký brankový rozdíl.

Sestava a branky: Bula, Knesl Šimon, Kunc, Ožana, Kubját, Hýl, Lariš 7, Dvořák 2, Kahánek 1, Slavík, Polášek Vojta 1, Polášek Vašek 7, Příhoda Josef 7.

Trenéři: Tomáš Hývnar, Jaromír Petřek 

KH ISMM Kopřivnice "B" - Sokol Krmelín 21:20 (11:9)

Protihráči přijeli ve velmi silné fyzické převaze. Opakovaně však byli kopřivničtí hráči upozorněni, že vítězství se rodí v hlavě. Velmi těsný a vyrovnaný boj byl sveden po celé utkání. Mírný náskok v poločase tak naznačil drama až do samého konce. Tato úvaha se stala skutečností, kdy v posledních dvou minutách jsme prohrávali 19:20. Podařilo se nám v rychlém sledu vyrovnat a po oddechovém čase splnit do puntíku taktické pokyny. V poslední sekundě hráči vybojovali sedmimetrový hod, který proměnil Vašek Polášek. Hráči měli obrovskou radost z výhry nad tak fyzicky zdatnějším soupeřem. Obě utkání se nesly v plném nasazení, bojovností a radosti ze hry. Pochvala patří nejen hráčům, ale i divákům. Díky.

Sestava a branky: Bula, Knesl Šimon, Kunc, Ožana, Kubját, Hýl, Lariš 4, Dvořák 5, Kahánek, Polášek Vojta, Slavík, Polášek Vašek 5, Příhoda Josef 4, Štěpán Jiří 3, Gavlas.

Trenéři: Tomáš Hývnar, Jaromír Petřek