Starší žáci "B" zaznamenali výhru s Klimkovicemi a prohru s Frýdkem-Místkem

10.12.2019

Utkání hodnotí trenér Tomáš Hývnar.

KH ISMM Kopřivnice "B" - Sokol Klimkovice 23:15 (12:7)

Vstup do utkání byl opatrný, ale následně se začala projevovat kvalita našeho družstva. I přes to, že soupeř se honosí větší muskulaturou, byli jsme téměř ve všech činnostech lepší. Nastavení hráčů bylo na vítězství a tak vypadala i bojovnost na hřišti. Příležitost dostali všichni a také se všichni hráči zasloužili na skvělém výsledku.

Sestava a branky: Bula, Štěpán 2, Geryk 1, Kubját, Ožana 2, Štihel 3, Příhoda 3, Dvořák 4, Hýl, Lariš 6, Kahánek 1, Knesl Šimon, Kunc, Polášek Václav.

Trenéři: Tomáš Hývnar, Jaromír Petřek

KH ISMM Kopřivnice "B" - Pepino SKP Frýdek Místek "B" 10:16 (5:7)

Druhé utkání se neslo v zastrašeném projevu našich borců. Vytratila se bojovnost a naopak vzešlo mnoho technických chyb. Hráči nedovedli držet pokyny trenérů a i při důrazném osvěžení paměti, kde mají vést střelbu si s tímto nedovedli poradit. Soupeř nám proto zaslouženě oplatil poslední utkání. Někteří hráči si musí uvědomit, že na hřišti musí fungovat určitý systém a musí dodržovat pokyny trenérů. Pochvalu zaslouží oba skvělí brankáři Tomáš Bula a Šimon Knesl.

Sestava a branky: Bula, Štěpán 2, Geryk, Kubját, Oźana, Štihel 2, Příhoda, Dvořák, Hýl, Lariš 5, Kahánek, Knesl Šimon, Kunc, Polášek Václav 1 

Trenéři: Tomáš Hývnar, Jaromír Petřek