Dominantní výkon mladších dorostenců v Rožnově!

05.12.2018

Mladší dorostenci zajížděli v minulém kole do Rožnova pod Radhoštěm, kde po fantastické jízdě zvítězili rozdílem třídy 40:21! Utkání hodnotí trenér Jirka Lípový.

TJ Rožnov p.R. - KH Kopřivnice 20:41 (9:18)

Jiří Lípový, trenér mladšího dorostu: "K utkání v Rožnově jsme přistoupili oproti minulému týdnu zodpovědněji. Ihned od začátku jsme si vybudovali náskok, který jsme postupně navyšovali na poločasový rozdíl 9-ti branek. Již v prvním poločase dostali na hřišti prostor všichni hráči. Začátek druhé půle byl z naší strany ještě lepší a odskočili jsme na 10:27. Od této chvíle se do hry více zapojili naši starší žáci. Předvedli se v dobrém světle, i když se musí při hře více uvolnit a zbytečně nebýt nervózní. Určitě bychom vyhráli větším rozdílem a dostali méně branek, kdyby hrála stabilní sestava. Ale nám jde o to, zapojit naše žáky do systému a nehrát jen na skóre. Nyní se musíme dát zdravotně do pořádku a odehrát ještě jeden zápas před zimní pauzou na 150 %. Nic jiného nám také nezbývá, abychom udrželi třetí místo v tabulce."

Sestava a branky: Podolský - Macke 11, Palacký 9, Kocián 7, Hývnar 4, Hrnčárek 3, Škarka 3, Šťastný 1, Labounek 1, Foral 1, Šálek, Šuslík.