Další turnaj mají za sebou nejmladší hráči KH Kopřivnice, kteří tentokrát zavítali do Karviné!

17.11.2018

Další turnaj mají za sebou nejmladší hráči KH Kopřivnice, tentokrát jsme se v neděli ráno zajeli podívat a poměřit dovednosti do Karviné, kde pořadatelem byl Sokol Karviná. 

Turnaje, kromě našich družstev A a B, se zúčastnili ještě domácí Sokol Karviná a Klimkovice A a B.

Všechna družstva si zahrála mezi sebou zápasy hrané na 2 krát 11 minut. Naše zkušenější družstvo vyhrálo, dle odborného odhadu, všechna utkání, druhé družstvo si rovněž nevedlo špatně a odehrálo vyrovnané zápasy.

V přestávce mezi zápasy uspořádala pořádající děvčata z Karviné dovednostní soutěže. I zde jsme viděli další pokroky našich svěřenců a všichni si do sytosti zaběhali a zaházeli.

Stále naším hlavním cílem ovšem je, aby to hráče bavilo, aby jich přibývalo a abychom jim dali co nejlepší základy do jejich možné házenkářské kariéry.

Rovněž platí, že kdo by měl zájem o tento krásný sport, nechť přijde na náš trénink a to v úterý nebo pátek od 15.30 hodin. Stačí jen trenky, tričko a tenisky.

Každé družstvo odehrálo 4 utkání 2 krát 11 minut + dovednostní soutěže

A na závěr jména našich svěřenců, kteří se turnaje zúčastnili: Daňhel Jan, Husár Filip, Hawkins Tadeáš, Stružka Jakub, Stružková Karolína, Štěpán Marek, Zeman Dominik, Zrunek Dominik, Žárský Jonáš, Baďura Filip, Sedláček Michal, Zeman Tomáš, Zrunek Pavel, Dlapa Jan, Dryak Alexandr, Adámek Richard, Pongrác Dominik, Bohm Lukáš, Paluzga Michal, Šimíček Leoš.

Miroslav Bartoň - trenér

Petr Zeman - asistent trenéra