Další dva turnaje má za sebou družstvo mini žáků KH Kopřivnice!

01.11.2018

Další dva turnaje má za sebou družstvo mini žáků KH Kopřivnice, jeden turnaj pořádalo družstvo A , druhý družstvo B. Obě akce se konaly v měsíci říjnu a to v neděli 7.10.2018 a v sobotu 20.10.2018.

Oba turnaje byly velice prospěšné pro nové hráče, střetli jsme se se silnými družstvy z SKP Frýdku Místku, HBC Karviné, Poruby, Klimkovic, Sokola Poruby, Nového Jičína a Ostravy.

V každém turnaji jsme zapojili do hry všechny zdravé hráče, každý si zahrál minimálně 4 utkání a jde vidět velký pokrok.

Samozřejmě vždy jsme uspořádali dovednostní soutěže o malé sladké odměny. I zde se hráči všech zúčastněných družstev snažili a bojovali co jim síly stačily.

I když se výsledky nepočítají na branky, družstvo A opticky vyhrávalo téměř všechna utkání (mimo Frýdek a Ostravu) a ti druzí dokázali rovněž už i nějaké to utkání vyhrát. A rovněž musím konstatovat, že téměř každý hráč se zlepšuje a nějakou tu branku vstřelil...

Hlavním cílem stále je, aby to naše hráče bavilo, aby jich přibývalo a abychom jim dali co nejlepší základy do budoucna.

A stále platí, že kdo by měl zájem o tento krásný sport, nechť přijde na náš trénink kdykoliv a to v úterý nebo pátek od 15.30 hodin. Stačí jen trenky, tričko a tenisky.

Každé družstvo odehrálo 4 + 4 utkání 2 krát 12 minut.

A na závěr jména našich hráčů, kteří se těchto dvou turnajů zúčastnili:

Daňhel Jan, Husár Filip, Hawkins Tadeáš, Stružka Jakub, Štěpán Marek, Zeman Dominik, Zrunek Dominik, Žárský Jonáš, Baďura Filip, Husár Matyáš, Marejka Viktor, Sedláček Michal, Stružková Karolína, Zeman Tomáš, Zrunek Pavel, Trunečka Nikolas, Dlapa Jan, Dryak Alexandr, Adámek Richard, Pongrác Dominik, Bohm Lukáš, Paluzga Michal, Šimíček Leoš.

Miroslav Bartoň - trenér

Petr Zeman - asistent trenéra

Pavla Zrunková - vedoucí družstev