Cenný skalp nejlepších celků soutězě!

25.10.2022

Doposud neporažení starší žáci pokračují v parádním vstupu do sezony! O víkendu srazili na domácí půdě Zubří i Polanku! Utkání hodnotí trenér Jaromír Petřek

"Důležité 4. kolo starších žáků se odehrálo v Kopřivnici a kluci měli proti sobě ty nejlepší celky soutěže. V prvním utkání porazili celek Polanky nad Odrou, která má v letošním ročníku velice silné družstvo. Nasazení a odhodlání klukům nechyběly. Od první minuty šli do vedení a náskok navyšovali. Udělali chyby, ale vždy je nahradili bojovností v obraně. Druhé utkání nebylo jednoduché. Celek Zubří chtěl naše kluky jednoznačně porazit, ale ti se nedali. V poločase jsme vedli o tři branky. Chyby v obraně a neproměněné brankové příležitosti nás nepustily do většího vedení v prvním poločase. Rozhodl nástup do druhé půle. Vsítili jsme čtyři branky po sobě a soupeř nedokázal odpovědět. Pochvalu zaslouží všichni kluci za přístup, bojovnost a odhodlání porazit soupeře. Zůstali na první příčce tabulky společné soutěže. Poděkování zaslouží rodiče za povzbuzování po celý čas utkání."

Výsledky:

KH ISMM Kopřivnice - Polanka nad Odrou 25:16 (13:8)

KH ISMM Kopřivnice - HC Zubří 26:18 (12:9)

Sestava: Knesl Š, Bula T. - Pekar M.12/1, Novotný T.3, Pekar K.6, Šimíček L., Lipový D.3 , Polášek Michal , Dryák A., Husár F. , Zeman D.6/2, Böhm L., Seidler O. 3, Šebrle A.7,Polášek Marek 11.

Trenéři: Jaromír Petřek, Petr Zeman