Cenné body! Mladší žáci vybojovali remízu se Zubřím a výhru s Centrum Haná!

19.10.2022

Z náročného dvojzápasu se silnými soupeři vytěžilo družstvo mladších žáků skvělý tříbodový přísun! Utkání hodnotí trenér Tomáš Marek

"Dne 15. října 2022 družstvo mladších žáků KH ISMM Kopřivnice sehrálo mistrovské dvojutkání na domácí půdě proti soupeřům ze Zubří a Centrum Haná. Oba soupeři se v tabulce pohybují před námi, tak jsme očekávali tvrdý boj o každý balón a bod do tabulky. Předpovědi se naplnily hned v prvním utkání, ve kterém jsme poločas prohrávali 10:13 a v průběhu hry dokonce i 10:17. Všichni hráči projevili odhodlání se zápasem něco udělat, náskok jsme začali stahovat, výborně zachytal a podržel nás brankář. Bojem o každý balón jsme si zasloužili vybojovaný bod do tabulky a na tabuli svítilo závěrečné skóre 21:21. 

Druhý zápas s mužstvem Centrum Haná byl opět vyrovnaný, kdy rozdíl branek v průběhu utkání nebyl větší než o 4 góly. První poločas jsme vedli 13:10. Celé utkání bylo vyrovnané, naši hráči se dobře vyrovnali s vysunutou obranou soupeře a gólem v posledních sekundách jsme vyhráli krásné utkání 23:22."

Střelci: Štěpán 17, Daňhel 9, Juřena 6, Hanus a Lípový po 4, Baďura 2, Žárský a Trunečka po 1.