Bojovný výkon na výhru nestačil. Starší dorost podlehl Novému Veselí

25.04.2023

Utkání hodnotí trenér Honza Martínek a hráč Tadeáš Labounek

KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí 30:37 (14:17)


Jan Martínek: Proti celku, který v této sezóně získá minimálně stříbrnou medaili, jsme neodehráli špatné utkání. Dokonce jsme měli v úvodu i navrch, ale bohužel jsme neproměnili několik vyložených šancí a místo abychom si vybudovali náskok, tak bylo skóre vyrovnané. Utkání rozhodlo naše hluché místo mezi 16. a 25. minutou, kdy nám soupeř odskočil a v podstatě si tento náskok již udržoval. Vzhledem k šířce kádru výběrového družstva SCM a soupeřově daleko větší trénovanosti, jsem i přes řadu našich chyb relativně spokojen.

Tadeáš Labounek: Dne 22.4. jsme odehráli předposlední domácí zápas, ve kterém jsme nastupovali proti celku z Nového Veselí, které je aktuálně první v tabulce. Přesto jsme s nimi hráli velice vyrovnaně. V 17. minutě prvního poločasu byl stav 9:9. Pak ale přišel výpadek ve formě 1 vstřeleného gólu a 6 obdržených, kvůli kterému nám soupeř unikl. Do druhého poločasu jsme nastupovali za stavu 14:17. Zahazování vyložených šancí a neuposlechnutí taktik trenérů nás stály body. Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit.

Sestava a branky: Klos, Rejlek – Jurdanov, Hladil 6, Geryk 2, Foral 8/1, Lariš, Ošmera 9/6, Klos 3, Pitrun, Labounek 1, Janík 1, Štěpán.