Aktuality

Co je nového

Kopřivničtí házenkáři byli blízko senzačnímu druhému vítězství nad favorizovanou Plzní. Západočeši však lépe zvládli rozstřel ze sedmimetrových hodů.

Házenkáři plzeňského Talentu zatím v sérii s Kopřivnicí potvrzují roli favorita. Po sobotní výhře 29:22 vyhráli i druhý zápas. Kopřivnickým nevyšel závěr první půle, ve kterém si Plzeň vytvořila zřejmě klíčový náskok. Druhý čtvrtfinálový zápas nakonec Plzenští vyhráli 32:24 a v sérii vedou už 2:0.

První zápas čtvrtfinálové série mezi plzeňským Talentem a Kopřivnicí ovládli Západočeši. Úvodní poločas nabídl vyrovnanou házenou, po změně stran ale postupem času převzali otěže zápasu favorizovaní domácí.

V posledním kole základní části STRABAG Rail extraligy zajížděla Kopřivnice na palubovku čtvrtých Lovosic. Výběr trenéra Lubomíra Veřmiřovského jel na sever Čech s vědomím, že může jedině získat. A to se také povedlo. Kopřivničtí vyhráli 35:31, díky čemuž skončili v tabulce sedmí a v play-off narazí na druhou Plzeň.