Aktuality
Mladší dorost

Mladší dorostenci sehráli v neděli 22.4.2018 další utkání první ligy mladšího dorostu proti celku HK Baník Most. Mladší dorostenci nakonec podlehli v dramatickém utkání Mostu nejtěsnějším rozdílem jediné branky a vraceli se domů bez bodů.

V sobotu 24.3.2018 odehráli hráči mladšího dorostu další domácí zápas dorostenecké ligy. Jejich soupeřem bylo tentokrát družstvo Karviné, které se momentálně nachází na 6. místě prvoligové tabulky. Karviná potvrdila v Kopřivnici roli favorita, když nakonec slavila vysoké vítězství v poměru 41:33.

Mladší dorostenci sehráli v sobotu 17.3.2018 utkání patnáctého kola první ligy mladšího dorostu proti celku Liberce. Z tohoto utkání si mladší dorostenci odnesli vysokou prohru 38:23 a v tabulce se propadli na předposlední místo.

V sobotu 17.02.2018 odehráli v hale ZŠ E. Zátopka své další utkání mladší dorostenci. Soupeřem jim byli tentokrát hráči družstva TJ Sokol Nové Veselí. Mladšímu dorostu první domácí zápas v tomto roce vůbec nevyšel, když Nové Veselí slavilo drtivou výhru 43:23.