V Kopřivnici proběhl turnaj minižáků

14.11.2017

Další z turnajů pro mini žáky jsme tentokrát uspořádali v Kopřivnici, opět za účasti 7 družstev a to Sokol Poruba A a C, Nový Jičín, Krmelín, Klimkovice, Kopřivnice A a B.

Opět si všichni mezi sebou zahráli zápasy 2x8 minut, uprostřed turnaje byly vloženy dovednostní soutěže a také všechny děti byly odměněny malou sladkostí.

Naši kluci, i když se výsledky nezaznamenávají, si vedli velice zdatně a opticky vyhráli téměř všechna utkání. Jde u nich vidět zápal pro házenou, chuť vyhrávat a taky zlepšení v míčové technice a střelbě. Trochu jim ještě nejde osobní obrana ale to se kluci časem naučí.

Velké poděkování rodičům za fandění po celou dobu turnaje a také rozhodčím Tomášovi a Matějovi Hrnčárkům, kteří odpískali téměř celý turnaj bez přestávky.

Do vánoc nás již čeká jen festival házené, tentokrát pořádaný KH Kopřivnice, takže se můžeme vrhnout do další tréninkové práce.

A samozřejmě zveme zájemce o tento sport do našich řad, rok narození 2006 a mladší. Přijďte každé úterý nebo pátek v 15.30 hod. do haly ZŠ Emila Zátopka, stačí převlečení a boty do haly s sebou.