Statečný výkon, ale velká škoda! Starší dorost neuspěl v Karviné

21.10.2017

Starší dorostenci hráli v neděli 8.10.2017 v Karviné. Dobře rozehrané utkání bohužel nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Utkání hodnotí trenér Jiří Kaluža.

HCB Karviná - KH Kopřivnice - 33:30 (15:17)

Jiří Kaluža, trenér staršího dorostu: "Do Karviné jsme odjížděli porvat se o body. Na začátek utkání jsme si dali jasný cíl, že nám Karviná nesmí utéct na výraznější brankový rozdíl a to se nám podařilo, dokonce jsme poločas vyhráli 17:15. V šatně jsme si jasně řekli, že si musíme pohlídat vstup do druhého poločasu, ale to se nám nepodařilo. V 5. minutě druhého poločasu jsme prohrávali 19:17. I přesto jsme dokázali se soupeřem držet krok až do 22. minuty kdy byl stav 28:27 pro Karvinou.Bohužel nám došli fyzické síly, udělali jsme pár chyb, neproměnili vyložené šance a soupeř nám odskočil na 31:27.V závěru se nám podařilo snížit na 29:31, ale už nebylo v našich silách zápas otočit. Soupeř po velmi vyrovnaném zápase nakonec zvítězil. S výkonem hráčů jsem velmi spokojen."

Sestava a branky: Heger Denis, Kremer Vojtěch, Macke Martin, Očkovič Adam 15, Jonák David 3, Matonoha Pavel 4, Pavelčák Radek 2, Kučeriak Lukáš 5, Kriegiel Samuel, Orlík Tomáš 1, Hývnar Ladislav, Alaxa Tomáš, Ripper Jakub, Klement Michal.