Mladší žáci podlehli po vyrovnaném souboji Frýdku-Místku

22.10.2017

V rámci šestého kola přivítali mladší žáci nedaleký Frýdek-Místek.

KH Kopřivnice - SKP Frýdek Místek 36 : 39

V sobotu ráno jsme se sešli na domácí půdě na utkání proti týmu SKP Frýdek Místek. Vstoupili jsme na palubovku s jediným cílem: VYHRÁT. Předem jsme věděli o kvalitách soupeře, ale věřili jsme našim schopnostem a týmové hře. Do zápasu jsme vstoupili výbornou obranou. Kluci se snažili a dělali přesně co měli. Dařilo se držet obranu a protihráči měli co dělat, aby udrželi hru na své straně. Nakonec vyhráli 1.poločas pouze o gól (12:13). V shout-outech se nám dařilo (11:12), ale co je třeba podotknout a opravdu vyzdvihnout, díky Filipovi Foralovi mířily nahrávky tam kam měly. Ve druhém poločase bylo utkání vyrovnané, akce střídala akci. Pak ale přišlo pár technických a střeleckých chyb a to rozhodlo o výsledku utkání (36:39). Zápas to byl oboustranně nádherný a i když jsme prohráli, musím tým opravdu pochválit. Je vidět, že kluci chtějí vyhrávat. Zlepšili jsme obranu, i po technické stránce jsme ukázali zlepšení. A prohrát po takovém výkonu je sice škoda, ale nelze jinak než tým pochválit. Divákům připravily oba týmy luxusní podívanou.

Nejlepšími kopřivnickými střelci byl Samuel Jurdanov a Filip Foral. Byli na hřišti nejvíce vidět a jejich střelecký výkon musíme fakt pochválit. V bráně zachytal výborně Kristián Janík.

Jejich chuť vyhrát byla na hřišti vidět a za to kluci DÍKY.

Je obrovská škoda, že se nám nepovedlo utkání dovést do úspěšného konce. Brali bychom to skoro jako zázrak a my jsme k němu měli velmi blízko. Přesto právě takovéto zápasy nás mohou nejvíce posunout. Jen přes velké prohry se dá dojít k velkým vítězstvím. Za takový zápas nelze než klukům zatleskat.

Děkujeme rodičům za povzbuzování našich hráčů.

Sestava a branky: Rozsíval Adam 2, Gaži Matyáš, Jurdanov Samuel 7, Hladil Hynek 2, Gavlas Lukáš 1, Štěpán Jiří , Pitek Jakub 1, Foral Filip 14, Janík Kristián, Wunsch Petr 3, Ošmera David 6, Mirozska Jan.

Trenéři: Tomáš Hývnar, Lumír Koval a Pavla Matulová