Mladší žáci nestačili na Polanku

06.11.2017

V sobotu ráno jsme se sešli na domácí půdě na utkání proti týmu SKH Polanka. Vstoupili jsme na palubovku s jediným cílem: UKÁZAT, ŽE NA TO MÁME...

KH Kopřivnice - SKH POLANKA 29:37 (16:28)

Předem jsme věděli o kvalitách soupeře, ale věřili jsme naši týmové hře a chuti vyhrávat. V prvním poločase to byla vyrovnaná hra. Soupeři ale využívali dlouhých nahrávek a tím nás nachytali občas na švestkách. V útoku jsme se snažili, ale přes jejich obranu bylo těžké projít. Každý gól byl vydřený. V Shoutoutech jsme totálně vyhořeli. Nahrávky nemířily přesně a když se povedlo chytit, tak se gól nepovedl. Druhý poločas byl vyrovnaný. Díky zajištěné obraně dělal soupeř chyby v útoku. Musíme pochválit Hynka Hladila, že se začal ve hře prosazovat a díky Hynkovi a Filipovi jsme 2.poločas vyhráli 13:9. Nejlepšími kopřivnickými hráči dnešního zápasu byli Filip Foral a Hynek Hladil. Byli na hřišti nejvíce vidět a jejich střelecký výkon musíme fakt pochválit. Je obrovská škoda, že se nám nepovedlo utkání dovést do úspěšného konce. Závěrem chceme dodat, že házená se nám daří, ale musíme se zlepšit v Shoutoutech. To bude náš bojový úkol.

Děkujeme rodičům za povzbuzování našich hráčů!

Sestava a branky: Gaži Matyáš, Jurdanov Samuel 2, Hladil Hynek 6, Štěpán Jiří , Pitek Jakub, Foral Filip 8, Janík Kristián, Wunsch Petr 3, Ošmera David 8, Mirozska Jan 1, Dej Filip 1

Trenéři: Tomáš Hývnar, Lumír Koval a Pavla Matulová