Mladší žáci loupili v Polance!

02.10.2017

Ve čtvrtém kole soutěže zajížděli naši mladší žáci ke svému třetímu venkovnímu duelu, tentokrát do Polanky nad Odrou. Vítezné utkání v Polance hodnotí trenér Tomáš Hývnar.

SK Házená Polanka nad Odrou - KH Kopřivnice 32 : 33

Hodnocení zápasu:

V neděli brzo ráno jsme vyrazili směr Polanka n./Odrou, kde nás čekal domácí tým. Našim cílem utkání bylo zvítězit jako odveta za nepovedený výkon na kvalifikaci do ČSPL. Zápas začal skvěle. Kluci bojovali a bylo vidět, že moc chtějí vyhrát. Akce střídala akci, v osobce byli naprosto skvělí. Dělali přesně, co měli a tentokrát se nám dařilo střelecky, což bylo vidět na výsledku (8:15). Téměř dokonalá osobní obrana to soupeři hodně stěžovala. V shout-outech se nám až tak nedařilo (12:8), ale co je třeba podotknout, gól dali i hráči, kterým se v minulých zápasech nedařilo. Druhý poločas zápasu byl již vyrovnaný. Z obou stran krásná hra, kdy akce střídala akci a utkání mělo tzv. šmrnc. Poslední dvě minuty byly velmi kritické, ale kluci si to pohlídali a utkání jsme zakončili jednobodovým náskokem.

Pochvala patří tentokrát Petrovi Wünschovi, jeho bojovnost a dravost byla na hřišti vidět..

Nejlepšími kopřivnickými střelci byl David Ošmera a Filip Foral..

Utkání, si myslíme, že můžeme ohodnotit jako skvěle odvedenou práci. Dnes byla vidět na hřišti chuť, píle a bojovnost vyhrát. Opravdu chtěli všichni a ve hře to bylo znát. Opět nám hoši ukázali, že vyhrávat umí. Děkujeme, kluci, za příjemné nedělní odpoledne..

Děkujeme rodičům za mohutné povzbuzování!

Sestava a branky: Wünsch Petr 3, Rozsíval Adam 2, Gaži Matyáš, Jurdanov Samuel 6, Pitek Jakub 1, Hladil Hynek 4, Štěpán Jiří 1, Foral Filip 7, Janík Kristián, Ošmera David 9, Mirozska Jan

Trenéři: Tomáš Hývnar, Lumír Koval