Úspěšný vstup Kopřivnice do Valašského poháru!

18.08.2017

SKP Frýdek Místek - KH Kopřivnice 31:32

Kopřivnice poráží v prním souboji na turnaji frýdecké orly,  utkání hodnotí trenér Lubomír Veřmiřovský

Kopřivnice na právě probíhajícím Valašském poháru dnes poprvé otestovala v dramatickém souboji rožnovský azyl zuberských házenkářů. Mezinárodního turnaje na Valašsku, který se letos vinou rekonstrukce zuberské haly koná v Rožnově pod Radhoštěm, se kromě Kopřivnice a domácího celku, účástní ještě SKP Frýdek-Místek a slovenský tým Sporta Hlohovec.

Úvodní duel výběru Lubomíra Veřmiřovského a házenkářů Frýdku-Místku otevřel vstupní brány desátého ročníku tradičního Valaškého poháru. Kopřivničtí házenkáři zaznamenali na kvalitně obsazeném turnaji první úspěch, když se v úvodním utkání turnaje ozdobili výhrou nad házenkáři frýdeckého SKP. Naše družstvo čekají na turnaji ještě další dva náročné zápasy. Ten první odehrají kopřivničtí házenkáři již zítra v 12:00 a utkají se v něm s domácímí Valachy ze Zubří. O čtyři hodiny později pak dojde na mezinárodní konfrontaci s kvalitním slovenským celkem Sporta Hlohovec.

Zde přinášíme zhodnocení utkání očima Lubomíra Veřmiřovského!

Lubomír Veřmiřovský, trenér KH Kopřivnice: Frýdek-Místek byl ve vedení po celý první poločas, který jsme prohráli rozdílem tří branek. V prvním poločase jsme bohužel nedokázali zastihnout nástup soupeře do rychlých útoků. Trošku mi chyběla ze strany hráčů vyhecovanost a věci, kterým jsme se věnovali v tréninku. Ve druhém poločase se nám však podařilo tyto věci zlepšit, kluci začali víc bojovat a postupně jsme začali náskok Frýdku dotahovat. Nakonec jsme gólem v poslední vteřine dokázali vyhrát první utkání na turnaji. Z mé strany panuje částečná spokojenost za výsledek, ale je potřeba na určitých věcech zapracovat a my víme na kterých. Čím dříve to zvládneme, tím lepší bude náš herní projev.