Extraligová premiéra pod novými trenéry vyšla na jedničku!

10.09.2017

Kopřivničtí házenkáři si na úvod sezony připsali cenný skalp!

TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 23:25 (13:15)

V úvodním kole nejvyšší házenkářské soutěže zajížděli kopřivničtí házenkáři na horkou půdu Nového Veselí, kde po vynikajicím výkonu dosáhli na své první extraligové body. Lepší vstup do úvodního utkání nového ročníku extraligy měli kopřivničtí házenkáři, kteří se hned v první minutě ujali vedení. Domácí Nové Veselí sice dokázalo několikrát vyrovnat, alespoň minimální náskok si ale udržoval hostující tým. Stejně se vyvíjela hra i ve druhém dějství zápasu. Kopřivničtí opakovaně odskočili na rozdíl dvou branek, Nové Veselí zas a znovu srovnalo a přetahovaná pokračovala až do závěrečné desetiminutovky. Na jejím začátku se konečně ujali vedení házenkáři Nového Veselí (20:18), ani oni ale náskok neudrželi. Nepomohlo ani deset tref z ruky Štěrby. V 57. minutě bylo opět vyrovnáno a závěrečné okamžiky zápasu pak lépe zvládli hráči Kopřivnice a zaslouženě vyhráli. Z Nového Veselí tak vezou dva body za vítězství 25:23.

Nejvíce branek: Štěrba 10/3, Chosík 3, Najman 3 - Hanus 7, Bukovský 4, Fulnek 3, Gřes Jan 3, Střelec 3. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 3/3 - 0/0. Vyloučení: 3:6.