Ani druhé letošní utkání mladším žákům body nepřineslo

19.09.2017

K dalšímu venkovnímu utkání zajížděli naši mladší žáci na palubovku Frýdku-Místku. Utkání hodnotí trenér Tomáš Hývnar!

Pepino SKP Frýdek Místek "A" - KH Kopřivnice 37:21

Tomáš Hývnar, trenér mladších žáků: "Vstup do utkání byl z naší strany solidní. Drželi jsme krok, vykrývali prostor při celoplošné osobní obraně. Až v závěru díky technickým chybám soupeř odskočil na poločasový výsledek 16:10. V disciplíně shout-out se výrazně nedařilo našemu brankáři. Uctihodný je však fakt, že Kristián Janík dovede s přehledem přehodit celé hřiště. Technickou část a načasování dlouhého hodu zvládne v brzké době ! V dalších 20-ti minutách jsme hráli klasickou házenou, ve které jsme byli důstojným soupeřem. Tato část utkání na základě solidního výkonu spojek v čele s dirigentem Samem Jurdanovem a luxusně hrajícím Davem Ošmerou vyšla. Zcela všichni hráči se zapojili do hry a vyzkoušeli si i různé herní posty. Děkujeme za předvedený výkon a těšíme se na další utkání."

Sestava a branky: Janík, Rozsíval 3, Gaži, Jurdanov 2, Pitek, Hladil 4, Gavlas, Štěpán 1, Příhoda, Wunsch 1, Ošmera 10, Mirozska

Trenéři: Tomáš Hývnar, Lumír Koval